Новорічний пост

2014-11-16new_year2-glitched-a15-s32-i33-q80

Не оновлюйте сторінку з зображенням все добре

Підсумки

В цьому році, як і в попередньому, я не шукав ніякої роботи. Все, що можна назвати роботою як в попередніх роках поступово зменшується в об’ємах. З’явилось багато роботи без замовників в нормальних об’ємах. Плани на цей рік здебільшого були виконані і на свята мене чекає нове планування на рік вперед. Все йде поступово і передбачувано, що дозволяє більш-менш контролювати свій час. Читати далі

Кнопки лайків і твітів

Дуже проста тема з соціальними кнопками. Часто вони зустрічаються на початку сторінки і це мене дивує. Якось з натяжкою можу зрозуміти плаваючі кнопки збоку.

Якщо припустити, що матеріал є об’ємний, то важко уявити користувача, який повернеться на початок статті для того, щоб поділитись з соціальними друзями. Тому очевидно соціальні кнопки мають бути в кінці матеріалу.

browser

Вразливість сайтів через плагін поштової розсилки

Влітку сталась дивна подія — мої сайти були хакнуті. Я не знаю як так вийшло. І виглядало все так, що хтось отримав доступ до мого FTP. Я завзято ругався з хостером, але це не дало жодного результату. Пошук ймовірної причини також був марним.

В кожен php-файл був добавлений код, якого не мало бути взагалі, це стосувалось не тільки файлів тем, але й файлів самого Вордпресу.  Оскільки пошук Гугла мені не допоміг. Нічого не лишалось, як руками видаляти зайвий код з файлів теми і потім перевстановлювати всі сайти на хостингу (тоді було 8 сайтів). Читати далі

Де брати гроші на свої проекти

Гроші — це ресурс. Щоб зробити щось нове потрібна певна кількість ресурсу. А що робити, коли кількість ресурсу завжди обмежена і на всі задуми явно не вистачить? Я впевнений, що багато людей з цим стикається. Часто хочеться запустити три-чотири проекти одночасно, а ресурсу для цього нема. Розумію, що один, два або всі проекти просто не підуть. Можливо один буде успішним. Визначити який буде успішним наперед неможливо.

Зараз я зіткнувся з ситуацією, коли я маю вибрати у що вкладати гроші. Грошей вистачить тільки на щось одне. Є бажання зробити два проекти, ресурсів на обидва вистачає. Було прийняте рішення робити проекти один за одним. Має вийти, що один проект може бути стартом для наступного, тобто від успішності попереднього буде залежати поява нового. Виходить буде одне або взігалі нічого.

Таким чином план фінансування ініціатив на наступний рік в мене є. Лишається скласти план роботи на наступний рік. Але це у підсумках року.

Безкоштовної роботи не буває

З теми одразу видно про що йде мова. Твердження, що працювати можна безкоштовно «на перспективу» є брехнею. В нас дуже розповсюджена практика запрошувати людину без досвіду або з малим досвідом на роботу без оплати до кращих часів. Роботодавець часто думає, що така робота дасть незамінний досвід, який просто неможливо ніде більше здобути. Дане  твердження також є брехнею.

В описаній ситуації відбувається звичайне маніпулювання над найманим працівником. Неважливо чи навмисно роботодвець здійснює маніпуляцію. Причина чому така ситація можлива — це звичайна неспроможність найманого працівника порахувати свої витрати і впевненість в тому, що отриманий досвід компенсує пережиті незручності у майбутньому.

Якщо припустити, що ви влаштувались за власним бажанням на роботу без оплати, це означає лише, що ваш роботодавець вам не платить. У вас нікуди не зникнуть щоденні потреби, на які можна було б використовувати заробітну плату. Якщо потреби не зникають, значить за них доведеться заплатити. При цьому оплату за працю ви точно не отримаєте. Лишається, що ваші вивтрати на час безоплатної праці маєте покласти на себе. Звісно у будь-якому випадку ви самостійно оплачуєте власні потреби. Але у випадку праці без оплати, ви підтримуєте ініціативу свого роботодавця. По суті дотуєте те, що не може приносити гроші.

Ініціатива і мотивація безоплатної праці можуть бути будь-якими, від сайту до ремонту. Іншими словами, коли ви працюєте без оплати це означає, що платите ви.

Вордпрес після оновлення

Після оновлення вородпресу до четвертої версії він почав себе дуже дивно поводити. Всі встановлені плагіни відключилися. Перше, що посипалось так це спам. Спочатку я був дуже радий, що коментарі досить швидко з’являються. Потім я подивився ті коментарі, поліз до плагінів. Список встановлених плагінів був порожній. Просто порожній, а на сервері плагіни були присутні.

Неприємний момент ще полягав у тому, що деякі посилання на сайті просто перестали працювати без плагінів. А значить, що треба дуже багато перебрати руками. Нащастя спосіб відновлення роботи плагінів був досить простий. Після видалення плагінів з сервера, я спробував встановити їх заново. Все запрацювало, навіть підтягнулись старі налаштування плагінів.

Чому все не змогло працювати з існуючими плагінами я не знаю. Але досвід цікавий.

Польща та Німеччина

На початку вересня ми з Лілєю вирушили до Польщі. Купа міфів і чуток про жахи отриманя візи виявилися перебільшенням. І нас чекала гарна подорож з цікавими пригодами. Свій маршрут ми склали завчасно і лишалось тільки йти за розкладом. Проте необійшлося без змін.

З самого початку був план добратися Візейром з Харкова до Варшави, але авіакомпанія відмінила наш рейс. Тоді ми вирішили просто перейти кордон пішки. Це означало, що наш маршрут йшов через Львів. В дорогу ми не брали багато речей тому з собою в нас було два звичайні рюкзаки з якими ми ходимо кожного дня. Цікаво, що готувались не до літньої погоди і взяли більше теплих речей і майже весь час проходили у футболках. Читати далі

Самарі книжок

Сайт з самарі ділової літератури. За задумом інформація має бути без води, щоб книги не займали багато часу.

  1. »7 навыков высокоэффективных людей« — цікава, але трохи заплутана книга, можливо текст можна написати простіше. Рекомендації дуже схожі на систему, в якій працюю я. Хоча для мене не знадобилось ніяких книг, просто декілька років безсистемної роботи, без графіку роботи і майже без вихідних. Такий режим прост змусив переосмислити не тільки відношення до роботи, але й до життя загалом. Детально я опишу пізніше що і як в мене вийшло. Але є одна загальна риса — самодисципліна.
  2. »Сначала скажите «нет». Секреты профессиональных переговорщиков« — пізнавальний матеріал, який рекомендовано вивчати на практиці. Як на мене самарі могло бути коротшим і не повторювати хаотично цитати, які час від час збивають з пантелику.
  3. »Как приобретать друзей и оказывать влияние на людей« — книжка весь час нагадує, що треба вміти слухати.  Хоча я маю паперову версію, самарі цілком достатньо.
  4. »После трех уже поздно« — не знаю чому цю книгу поставили поряд з іншими, вона точно не схожа на інші. Інформація в якійсь мірі підтвердила мої принципи відношення до дітей.
  5. »Сказать жизни да« — люблю такі книжки. З назви зовсім не очевидно, що основна думка книги — це висновки після концентраційного табору. Є також цікаві, антифройдівські думки про можливості людини, я би сказав, про можливості, які не пов’язані з минулим. Принаймні так мені здалось. Я точно хочу прочитати повну версію книжки.

Я читав по одній книжці кожен день і зараз хочу сказати, що читати їх точно варто. Формат дозволяє зекономити купу часу.

Якщо ви читаете цей пост зробіть те саме що і я. Це точно дозволить впорядкувати думки і час, ну або почату думати в цьому напрямку.

Звіт #2

Показники за тиждень:

Робіт за тиждень було зроблено і завантажено мало тому просідання в рейтингу передбачуване. На наступний тиждень в мене готовий розклад роботи і список тем для малювання теж складений.

Звіт #1

Це перший звіт про стокову діяльність і результати. Є сайт, який має рейтинг стокерів і за яким можна відстлідковувати свої найпопулярніші роботи.  З часом буде видно, як корелюють кількість завантажених робіт з місцем у рейтиингу.

Зараз ситуація така:

  • Місце у рейтингу – 1895.
  • Зроблено робіт за тиждень – 12. Тут враховано тільки векторні роботи, растрові копії залишу на наступний раз.

На наступний раз я включу в список кількість робіт, які завантажені на кожен сток.

Також є цікавий калькулятор ефективності роботи на стоках.